Bozok'dan turnuva
Bozok Yıldızı Derneği tarafından düzenlenen halı saha turnuvası, 1-31 Ağustos tarihleri arasında Belediye tesislerinde yapılacak. Yaz günlerinin en iyi şekilde değerlendirilmesi, sportif faaliyetlere katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen ve geiiri yardıma muhtaç insanlara dağıtılacak olan turnuvada maçlarda tüm kurallar geçerli olacak.
Amacı yardıma muhtaç insanlara katkıda bulunmak, sosyal ve sportif faaliyetler düzenleyerek vatandaşlann iyi zaman geçirmelerini sağlamak olan Bozok Ytldızı Derneği Derneği, Halı Saha Turnuvası düzenleyecek.
* 1 AĞUSTOSTA BAŞLIYOR
Dernek Başkanı Ali Rüzgar, Yozgat'ta yaz günlerini en iyi şekilde değerlendirmek, spor faaliyetlerine katkıda bulunmak ve sağlıklı bir yaşam için böyle bir turnuvayı organize ettiklerini söyledi. 1 Ağustos'ta başlayıp, 31 Ağustos'ta turnuvanın sona ereceğini beürien Rüzgar, elde editen gelirlerin kuruluş amaçlarına uygun şekilde değerlendirileceğini ifade ettî.
* TÜM KURALLAR GEÇERLİ
Topiam 20 takımın 4 grupta yapacağı mücadelede takımlar sahaya 7 kişilik kadroyla çıkacaklar. Tüm uluslararası kuralların geçerli olacağı turnuvaya takımlar 125 milyon Türk Lirası'nı Derneğin hesabına yatırarak katılma hakkına sahip olacaklar, ilk turu puan usulüne göre daha sonra elemeli olacak turnuva,Futbol İl Temsilcisi, Derneğin atadığı en az bir üye, takımların yetkilisi ve Hakemler Derneği temsilcisinin yer alacağı bir komite tarafından idare edilecek. Yaş sınırı20 olan oyuncuların bulunacağı, en fazla iki lisanslı futbolcunun mücadele edeceği takımlar maçlarda 3 oyuncu değiştirebilecekler. Oyuncuların listesini ve nüfus cüzdan fotokopilerini temin ederek Derneğe vermek durumunda kalan takımların yapacağı zorlu mücadele sonrasında ilk üç'e giren ekipler, birer kupa ile ödüllendirilecekler.


Sayfamızı En Güzel 1024x768 çözünürlükte izleyebilirsiniz